Heeft u een specifieke ediscovery vraag?

Heeft u een specifieke ediscovery vraag?

Met behulp van het formulier aan de rechterkant kunt u ons opmerkingen of vragen sturen. Als u op dit moment hulp nodig hebt bij een bestaand project, kunt u dat hieronder aangeven.

Vul de velden hieronder in.

Contact Us

Contactinformatie


Locaties

Voor het vinden van het kantoor dat het dichtst bij u in de buurt zit, bekijkt u de lijst hieronder met de locaties.

Amsterdam, Netherlands
Kroll Ontrack
Gustav Mahlerlaan 310-D
1082 ME Amsterdam
Enquiries:(+31) (0)20 - 30 13 300
Email: enquiries@krollontrack.co.uk

London, United Kingdom
Kroll Ontrack
Nexus, 25 Farringdon Street
London, EC4A 4AB
Enquiries:+ 44 (0) 20 7549 9600
Email: enquiries@krollontrack.co.uk

Stuttgart / Böblingen, Germany
Kroll Ontrack
Hanns-Klemm-Straße 5
71034 Böblingen
Deutschland
Enquiries: +49 (0)7031 644 101
Helmut Sauro: +49 (0)174 3279440
Email: HSauro@krollontrack.de

Paris, France
Kroll Ontrack
2 impasse de la Noisette
91371 Verrieres-le-Buisson Cedex 413
France
Enquiries: 33 (0) 800 77 48 77
Thomas Sely: +33 (0) 6 84 31 82 02
Email: TSely@krollontrack.com

Kongsvinger, Norway
Ibas
Postboks 1250
Tajeveien 1
2206 Kongsvinger
Norge
Enquiries: +47 62 81 01 00
Bjorn Krok: +47 976 65 018
Email: Bjoern.Krok@ibas.no

Stockholm, Sweden
Ibas
Märstagatan 4
753 23 Uppsala
Sverige
Enquiries: +46 (0)18 10 44 40
Michael Nylen: +46 (0)706 40 94 50
Email: Michael.Nylen@ibas.se

Helsingør, Denmark
Ibas Danmark ApS
Nordre Strandvej 119A
3150 Hellebæk
Danmark
Enquiries: +45 70 22 34 00
Bjørn Krok: +47 976 65 018
Email: Bjoern.Krok@ibas.no

Helsinki, Finland
Ibas Kroll Ontrack
Läkkisepäntie 11
00620 Helsinki
Finland
Enquiries: +358 (0)9 2727 210
Michael Nylen: +46 706 40 94 50
Email: Michael.Nylen@ibas.se

Belgium
Kroll Ontrack
Nexus, 25 Farringdon Street
London, EC4A 4AB
James Farnell: +44 (0) 7816 165 983
Email: JFarnell@krollontrack.com

Chiasso, Switzerland
Kroll Ontrack S.a.g.l.
Piazza Boffalora 4
P.O.Box 191
6830 Chiasso 3 Boffalora
Suisse
Helmut Sauro (German speaking): +49 (0)174 3279440
Email: HSauro@krollontrack.de
Thomas Sely (French speaking): +33 (0) 6 84 31 82 02
Email: TSely@krollontrack.com

Wien, Austria
Kroll Ontrack
Landstraßer Hauptstraße 71/2
1030 Wien
Österreich
Enquiries: +49 (0)7031 644 101

Varese, Italy
Kroll Ontrack
Via Marsala, 34/A – Torre A
I-21013 Gallarate (VA)
6830 Chiasso 3 Boffalora
Italia
Enquiries: + 39 03311 835830
Tina Shah: +44 (0)77 9989 6853
Email: TShah@krollontrack.com

Madrid, Spain
Kroll Ontrack
C. Anabel Segura 7 1ª Planta, Oficina B
28108 Alcobendas
Madrid
España
Enquiries: + 34 914905172
Tina Shah: +44 (0)77 9989 6853